Szukaj
Close this search box.
Szukaj

ALMA SPA DEEP – TECHNOLOGIA FALI RADIOWEJ DLA TWOJEJ JĘDRNEJ SKÓRY

ALMA SPA DEEP – TECHNOLOGIA FALI RADIOWEJ DLA TWOJEJ JĘDRNEJ SKÓRY

Na rynku kosmetologicznym znaleźć można wiele urządzeń mających na celu modelowanie ciała i twarzy, a także ujędrnienie i odmłodzenie skóry, jednak nie każde z nich przynosi satysfakcjonujące dla klientów skutki. Niezależnie od pory roku, w naszej klinice Mariposa Med-Spa polecamy i realizujemy nieinwazyjną technologię Alma Spa Deep.
Podczas zabiegu wykorzystujemy skoncentrowaną energię fal radiowych, aby doprowadzić do głębokiego i równomiernego podgrzania tkanek.

Fale radiowe (promieniowanie radiowe) to fale elektromagnetyczne wytwarzane przez prąd wysokiej częstotliwości (0,3MHz). Energia elektryczna zamieniana jest na elektromagnetyczną, która dociera do tkanek, gdzie następuje ich podgrzanie przez wzbudzenie jonów. W ten sposób fale radiowe wpływają na wytwarzanie w tkankach ciepła. Zjawisko to nosi nazwę diatermii. Wysoka temperatura stymuluje fibroblasty do produkcji prekursorów kolagenu i elastyny, a wzrost temperatury o około 10-15ºC powoduje denaturację istniejących włókien, a następnie stopniową ich przebudowę. Fale radiowe stymulują tkanki powierzchowne i głębiej położone, poprawiają ich dotlenienie, odżywienie oraz mikrocyrkulację. Częstotliwość radiowa skutecznie działa również na trójglicerydy zawarte w adipocytach, rozbijając i rozpuszczając je, nie niszcząc przy tym otaczających komórek nerwowych i naczyń krwionośnych. Efektem zastosowania RF jest nie tylko redukcja miejscowych otłuszczeń, ale i poprawa napięcia skóry i redukcja zwiotczeń. W zależności od problemu danego obszaru oraz wskazań do zabiegu, kosmetolog dobiera parametry oraz głębokość penetracji. Efekty zabiegów obserwujemy poprzez stymulację powstawania nowych włókien kolagenowych oraz obkurczeniu jego włókien już obecnych w naszej skórze.

Zabiegi fali radiowej świetnie sprawdzają się na ujędrnienie i odmłodzenie twarzy, szyi oraz dekoltu. Dla uzyskania najlepszych efektów ujędrnienia ciała oraz zniwelowania niechcianego cellulitu polecamy terapię łączoną razem z Endermologią LPG Alliance. W takim połączeniu dzięki drenażowi limfatycznemu silnie stymulujemy metabolizm tkanek, zmniejszamy objętość komórek tłuszczowych i wygładzamy powierzchnię skóry. Nasze klientki cenią sobie połączenie tych zabiegów ze względu na:
• bezpieczeństwo ich wykonania,
• komfort – zarówno fala radiowa jak i endermologia jest przyjemna i relaksująca,
• nieinwazyjność – zabiegi nie wymagają okresu rekonwalescencji,
• możliwość wykonania zabiegu na każdą partię ciała i twarzy,

ale przede wszystkim ze względu na niezawodną skuteczność!
Zalecamy wykonanie w serii 4 do 6 zabiegów fali radiowej na tę samą partię dla uzyskania pożądanych efektów. Warto pamiętać jednak, że nasza skóra po stymulacji potrzebuje czasu do przebudowy, dlatego ostateczny efekt obserwujemy w granicy 6-8 tygodni po zakończeniu serii. W trakcie trwania terapii pamiętać należy także o odpowiednim nawodnieniu organizmu oraz przy zabiegach na ciało – o co najmniej umiarkowanej aktywności fizycznej, w myśl działania wielokierunkowego.


Zapraszamy na bezpłatne konsultacje, na których rozpoznamy Twój problem i dobierzemy odpowiednią grupę zabiegów.

lic. Karolina Rak, kosmetolog